top of page
IMG_7209.jpg

SPONZORING

Máme za sebou již 4 úspěšné ročníky největší deskoherní akce v Ústeckém kraji a naším cílem je pravidelně akci rozvíjet, posouvat dopředu a zlepšovat se. Abychom tohoto cíle dosáhli, hledáme partnery, kteří nám pomohou s finanční stránkou projektu založeném na dobrovolnictví řady mladých lidí. Podpořte úspěšný projekt pro všechny věkové kategorie. Kdo jsme, co děláme a jak se můžete zapojit, zjistíte níže.

01

Kdo jsme

Jsme skupina cca 10 mladých lidí sdružených v Rotaract clubu Most. Jsme součástí celovětové sítě Rotary International a od roku 2016 za sebou máme již desítky úspěšných komunitních projektů. Naše práce má vždy jedno společné, naplňuje 4 otázky Rotary.

1. Je to pravda?

2. Je to slušné ke všem zúčastněným?

3: Bude to rozvíjet dobrou vůli a přátelství?

4. Bude to výhodné pro všechny zúčastněné?

Více o Rotary na www.rotary.cz

02

Co děláme

V našem portfoliu naleznete kromě DeskOFFek projekty jako prodej na vánočních trzích, sportovní turnaje, ale také organizaci pomoci během COVID-19 (3D tisk a dodávka obličejových štítů do zdravotnických zařízení). Za našeho působení jsme na charitativní účely cíleně profinancovali přes 800 TCZK skrze projekty s minimálně trojnásobnou hodnotou.

323931217_887781419339394_4127988970417209712_n.jpg

03

Proč zrovna DeskOFFky 2023

Jedná se o projekt s velkým potenciálem k rozvoji. Již nyní spolupracujeme s největšími distributory deskových her v ČR a zamýšlíme se nad možnostmi jak akci rozvíjet. Pakliže v tomto snažení máme uspět je nezbytné zvýšení dosahu akce, zvýšení komfortu pro návštěvníky (mimo jiné novými prostory) a kvalitní označení na místě konání. Věříme, že díky těmto bodům nejen, že zvýšíme návštěvnost o desítky procent, ale hlavně, že Most bude na pár dní centrum deskových her na úrovni profesionálních evropských akcí.

04

Jak se můžete zapojit

Sháníme partnery, kteří náš projekt DeskOFFky podpoří na základě sponzorského daru, nebo smlouvy o marketingové spolupráci. Pro přehlednost jsme připravili 4 kategorie podpory. Pokud nás chcete podpořit mimo uvedené kategorie podpory, ozvěte se nám prosím a připravíme Vám podmínky partnerství na míru.

Our Services

IMG_7211.jpg

1

GENERÁLNÍ PARTNER

Cena: 30.000 CZK

Limitováno na 1 ks

V ceně je zahrnuta prezentace na webu projektu. Prezentace na sociálních sítích projektu. Možnost umístění reklamních rollupů. Možnost umístění reklamního stánku po celou dobu události. 15 volných vstupenek na akci. Veškerá označení partnera ponesou text "generální partner".

2

ZLATÝ PARTNER

Cena: 20.000 CZK

Limitováno na 3 ks

V ceně je zahrnuta prezentace na webu projektu. Prezentace na sociálních sítích projektu. Možnost umístění reklamních rollupů. Možnost umístění reklamního stánku po celou dobu události. 10 volných vstupenek na akci.

3

STŘÍBRNÝ PARTNER

Cena: 15.000 CZK

bez omezení

V ceně je zahrnuta prezentace na webu projektu. Prezentace na sociálních sítích projektu. Možnost umístění reklamních rollupů. 5 volných vstupenek na akci.

4

BRONZOVÝ PARTNER

Cena: 10.000 CZK

bez omezení

 

V ceně je zahrnuta prezentace na webu projektu. Prezentace na sociálních sítích projektu. 5 volných vstupenek na akci.

05

Návštěvnost předchozích ročníků

Ročníku 2023 se zúčastnilo do 450 návštěvníků, kteří přišli na základě nedotované inzerce. V letošním roce bychom rádi atakovali hranici 500 platících návštěvníků díky kombinaci včasné marketingové komunikace na sociálních sítích (FB a IG), zřízení samostatného webu, intenzivnější plakátové kampaně a partnerského zapojení města Most do propagace.

06

Social media

Během ročníku 2022 naše příspěvky dosahovaly cca 3000-10000 uživatelů. Za přispění inzerce je reálné tento dosah rozšířit až 2,5x, tedy oslovit cca 7 - 25 tisíc uživatelů.

07

Tradiční média

Na projektu spolupracujeme po mediální stránce s lokálními i celostátními partnery. Pravidelně o nás píší v lokálním tisku, na jejich online platformách vychází videoreportáže a minulý rok jsme se dostali do hlavních zpráv ČT24 pro Ústecký kraj.

08

Partnerství s městem Most

Také pro letošní ročník se podařilo domluvit spolupořadalelství se statutárním městem Most a také záštitu primátora nad celou akcí. Tyto skutečnosti dodávají záruku kvality a vyššího dosahu akce.

bottom of page