top of page

FAQ

Neboli lidově "fakjůčka", čili často kladené dotazy a odpovědi na ně. Pakliže máte otázku, která i po přečtení této stránky zůstává bez odpovědi, napište nám, nebo zavolejte.

Turnaje

Po všechny 3 dny se můžete účastnit velkého turaje o hodnotné ceny! Ve vybraných hrách uvedených na vstupence odehrajte partii ve 4 hráčích. Před zahájením tuto hru nahlašte pořadateli a po ukončení dostanete body do "skórekarty". Do nedělních 14:00 odevzdejte kartu s co nejvyšším počtem odehraných titulů pořadatelům a nominujte se tak do soutěže o hodnotné ceny. pozn.: hry pro 4 hráče na cca 60-90 minut

IMG_7183_edited.jpg

2

Miniturnaje

V průběhu trvání akce budou dle harmonogramu probíhat miniturnaje. Odehrajte v daném čase turnajovou formou vybranou hru. Probojujte se až do finále a rovnou si odneste ceny pro vítěze! pozn.: jednodušší hry na cca 20 min

IMG_7278.jpg

3

Ubytování

Pro návštěvníky události jsme jsme připravili akční cenu na ubytování v Hotelu Cascade: 1150 Kč jednolůžko/noc včetně bufetové snídaně, wifi, city tax a DPH 1550 Kč dvoulůžko/noc včetně bufetové snídaně, wifi, city tax a DPH ​ Pro aktivaci slevy je zapotřebí nahlásit při rezervaci promokód ROTARACT. Výše uvedená akce se nevztahuje na rezervace prostřednictvím rezervačních portálů jako je booking.com a jiné. Pro využití je třeba objednat ubytování přímo s recepcí hotelu. Kontakt zde: Hotel Cascade Radniční 3, 434 01 Most, Česká republika tel.: +420 476 703 250 mobil: +420 773 689 056 E-mail: hotel@hotel-cascade.cz (individuální rezervace) http://www.hotel-cascade.cz/

double2.jpg

4

Parking

Pakliže k nám jedete vozem, doporučujeme využít parkování na parkovišti u hlavní pošty na adrese J. z Poděbrad 1544,434 01, 434 01 Most. Tato plocha má dostatečnou kapacitu pro pokrytí většího množství účastníků. Hoteloví hosté mohou využít parkování u hotelu.

IMG_7183_edited.jpg

5

Cena a rezervace

Cena vstupenky je 75 CZK za jednotlivý den. Rezervace nejsou dopředu k dispozici. Vstupné je možné platit pouze v hotovosti.

IMG_5463_edited.jpg

6

Jak se k nám dostat

Cesta vlakem: na vlakovém nádraží nastupte na autobus linky 30. Vystupte na zastávce Dům peněžnictví. Odtud je to jen kousek pěšky Cesta autem: doporučujeme zaparkovat na velkém odstavném parkovišti viz výše

schema_linek_mhd-20220701_edited.jpg

7

Otevírací doba

Každý den se v 9:00 otevírají brány všem návštěvníkům. Program každý den končí v 18:00. V sobotu máme jako bonus připravené od 20:00 pokračování v prostorách "vinárny" v podobě večerního programu plného hraní a zábavy až do půlnoci.

g0103.jpg

8

Občerstvení

Na místě bude k dispozici kompletní nabídka á la cart Hotelu Cascade + pro návštěvníky bude připraveno drobné občerstvení - vše v restauraci hotelu. Prosíme, abyste v prostorách restaurace nekonzumovali vlastní jídlo. V prostorách určených pro hry a workshopy je zakázána konzumace potravin.

RESTAURANT2.jpg

9

Foto a video

Pořizování foto a videozáznamů je na akci povoleno. Pakliže budete média zveřejňovat na sociálních sítích, budeme rádi, když nás označíte (@DeskOFFky) a použijete #DeskOFFky. Účastí na DeskOFFky 2023 dáváte svůj souhlas s vyfotografováním a videozáznamem vaší osoby. Fotografie a videozáznamy mohou být použity na webu, na sociálních sítích, pro propagaci a v materiálech publikovaných mediálními společnostmi nebo partnery akce.

photographer-holding-a-nikon-camera.jpg

10

Pořadatelé

Za celou akcí stojí lidé ze spolku Rotaract club Most z.s. a jejich blízké okolí. Celý projekt je tvořen na principu dobrovolnictví a ochotě investovat svůj volný čas.

23_07_01_rotaract00692_edited.jpg
bottom of page